Spreuk tegeltje is het eindelijk Moederdag
€8,95 – €16,40 incl. btw
Aantal | Prijs per stuk |
---|---|
Vanaf 2 stuks | |
Vanaf 10 stuks | |
Vanaf 50 stuks | |
Vanaf 100 stuks |
Geef je moeder een humoristisch cadeau met een knipoog voor Moederdag. Kies voor een standaard of een HD tegeltje. En selecteer de accessoires die het Moederdag cadeau afmaken. Pas het thema naar wens aan en voeg naar wens extra´s toe zoals afbeeldingen, stickers of extra tekst. Klik op ”bestel tegeltje” en bekijk de mogelijkheden van dit tegeltje ontwerp.
Tegeltje ”Is het eindelijk Moederdag” maken.
Een tegeltje met de spreuk “Is het eindelijk Moederdag krijg ik zo’n kut tegeltje” is een humoristisch cadeau voor Moederdag. Deze grappige boodschap met een knipoog bevat een perfect vleugje humor. En laat jouw moeder ongetwijfeld lachen op Moederdag. Verras je moeder met dit tegeltje en herinner haar aan het belang van lachen en positiviteit, zelfs als het leven af en toe tegen kan zitten. Het is een uniek geschenk dat de band tussen moeder en kind op een speelse manier benadrukt. Geef daarom dit tegeltje aan je moeder voor Moederdag en laat met dit cadeau op een leuke manier weten hoe erg je je moeder waardeert.
Specificaties
- Keramisch tegeltje
- Full colour bedrukt
- Gratis opdruk
- 15 x 15 cm
- Zelf jouw tegeltje ontwerpen
- Standaard thema templates
- Altijd een uniek tegeltje
- Binnen 1 werkdag verzonden
- Geschikt voor decoratief gebruik
Afwerking | Mat (Standaard), Glanzend (HD) |
---|---|
Tegelhanger | Ja, Nee |
Tegelstandaard | Ja, Nee |
5 |
|
0 |
4 |
|
0 |
3 |
|
0 |
2 |
|
0 |
1 |
|
0 |
Alleen ingelogde gebruikers die dit product hebben gekocht kunnen een review schrijven.
Gerelateerde producten
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘De eerste 5 dagen na het weekend zijn het beroerdst, daarna gaat het wel weer’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘Ik vind het zo leuk voor jou, dat ik er ben’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘De eerste 5 dagen na het weekend zijn het beroerdst, daarna gaat het wel weer’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘Spijt is verstand dat te laat komt’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
De feestdagen komen er weer aan! Kom helemaal in de stemming met dit Kerst tegeltje. Met deze leuke Kerst quote of zet er zelf een leuke spreuk op. Leuk om cadeau te geven óf om een plekje te geven in huis. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Op zoek naar een cadeau voor Moederdag? En wil je jouw moeder verrassen met een mooi spreukentegeltje? Dan is dit tegeltje met de spreuk ”Mama ik vind jou de liefste, niet tegen papa zeggen” erg geschikt. Dit tegeltje ontwerp wekt een glimlach op het gezicht van elke moeder en toont de onschuldige liefde van een kind. Klik op ”bestel tegeltje” en bekijk de mogelijkheden van dit tegeltje ontwerp.
Op zoek naar een humoristisch kraamcadeau? Verras de kersverse ouders met dit grappige tegeltje met de spreuk ”Een nacht niet geslapen is een dag extra geleefd”. Dit tegeltje is het perfecte cadeau om met een knipoog de ouders eraan te herinneren dat elke slapeloze nacht het waard is. En daarnaast geeft dit cadeau voor altijd een een tastbare herinnering aan de kraamtijd. Leuk om op de babykamer te plaatsen of op een andere prominente plek in het interieur. Klik op ”bestel tegeltje” en bekijk de mogelijkheden van dit tegeltje ontwerp.
Ben jij op zoek naar een leuk spreukentegeltje in een kerst thema? Dan is dit tegeltje met de spreuk ”All I want for Christmas is food” perfect. Met een knipoog naar de kerstkilootjes is dit tegeltje een super leuk kerst cadeautje. Daarnaast is het ook een goede budget optie voor een kerst cadeau spel of een leuke toevoeging aan een kerstpakket. Klik op ”bestel tegeltje” om de mogelijkheden van dit tegeltje te bekijken in de editor.
Zoek jij een mooi tegeltje voor een powervrouw of ben je juist op zoek naar een housewarming cadeau? Dit simpele tegeltje met 1 woord is perfect als cadeautje. Daarnaast kun je dit tegeltje natuurlijk ook voor jezelf bestellen als toevoeging aan het interieur. Dit XL tegeltje is net iets groter dan de standaard tegel en heeft maar liefst 20 x20 cm om te vullen met jouw favoriete tekst. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘Liefde overwint alles’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ben jij op zoek naar een leuk spreukentegeltje voor iemand die zijn diploma heeft behaald? Verras de geslaagde met een Delfts blauw tegeltje en het feest kan beginnen. Kies een standaard design en pas deze naar wens aan of maak een eigen ontwerp. Voeg eventueel foto’s, tekst en leuke extra’s toe in de editor en het tegeltje is klaar. Het behalen van een diploma is een enorme mijlpaal en dat kan natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Maak daarom nu een leuk diploma cadeau en verras de ontvanger met een uniek cadeau.
Ben jij op zoek naar een leuk tegeltje wat de ultieme kerst gedachte uitdraagt? Dan is dit tegeltje met de spreuk ”Ho Ho Ho kerst draait om de mooie gedachten” perfect. Het ideale cadeau dat de ontvanger er aan herinnert dat kerst gaat om tijd door brengen met je geliefden en niet om de materiële zaken. Een leuk budget cadeau voor een kerst cadeau spel of een betekenisvolle toevoeging aan een kerstpakket. Klik op ”bestel tegeltje” om de mogelijkheden van dit tegeltje te bekijken in de editor.
Reviews
Er zijn nog geen reviews.