Seizoenen tegeltje winterslaap
€10,95 €8,95 incl. btw
Ken jij iemand die tijdens de koude wintermaanden ook liever lui dan moe is? Bestel dan deze winterse tegel met een leuke tekst. Een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Tegeltje winterslaap maken
Een tegeltje is leuk voor elk moment. Maak een tegeltje met je mooiste herinneringen en hang het op aan de muur. Geef een tegeltje cadeau met een leuke spreuk. Of verras iemand met dit sfeervolle tegeltje, bijvoorbeeld tijdens Kerst, Sinterklaas, Oud & Nieuw of een ander feestelijk moment. Maak het helemaal zoals je het wil hebben. Je kunt kiezen uit mooie thema’s of je kunt het tegeltje helemaal zelf ontwerpen. Voeg foto’s, teksten en decoraties toe. Doordat je het tegeltje helemaal zelf kunt versieren is elk tegeltje persoonlijk en uniek.
Specificaties
- Echt keramiek
- Gedrukt in full colour
- Gratis opdruk
- 15 x 15 cm
- Zelf ontwerpen
- Mooie standaard templates
- Altijd een uniek tegeltje
- Inclusief gratis tegelhanger
- Binnen 1 werkdag verzonden
- Geschikt voor decoratief gebruik
Gebaseerd op 0 reviews
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
|
|
0% |
Alleen ingelogde gebruikers die dit product hebben gekocht kunnen een review schrijven.
Write a reviewGerelateerde producten
Moet jij meteen aan iemand denken deze grappige tegeltjeswijsheid: ‘Alles met te ervoor is slecht, behalve tequila’. Dan is deze wijsheid erg leuk om op een tegeltje te laten drukken, ook origineel als cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘Koken is zilver, frituren is goud’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘Ik vind het zo leuk voor jou, dat ik er ben’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘De eerste 5 dagen na het weekend zijn het beroerdst, daarna gaat het wel weer’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘Tea, because it’s too early for champagne’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een leuke spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘De eerste 5 dagen na het weekend zijn het beroerdst, daarna gaat het wel weer’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Moet jij meteen aan iemand denken bij deze grappige tegeltjeswijsheid: ‘Ik drink nooit meer, maar ook niet minder’. Dan is deze wijsheid erg leuk om op een tegeltje te laten drukken, ook origineel als cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Zoek jij nog een leuke spreuk voor in het toilet? Dan is ‘Heren doe de bril omhoog, dames zitten ook graag droog’ een hele grappige spreuk om af te laten drukken op een tegeltje. Ook erg origineel als cadeautje! Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Ken jij een spreuk waarbij je gelijk aan iemand moet denken? Zoals ‘Wat een geluk dat ik jou ken’. Dan is deze spreuk op een tegeltje een erg leuk en origineel cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Moet jij meteen aan iemand denken bij deze grappige tegeltjeswijsheid: ‘Ik kan niet teveel rijden, ik moet nog drinken’. Dan is deze wijsheid erg leuk om op een tegeltje te laten drukken, ook origineel als cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Moet jij meteen aan iemand denken bij deze grappige tegeltjeswijsheid: ‘Ik snurk niet, ik droom dat ik een motor ben’. Dan is deze wijsheid erg leuk om op een tegeltje te laten drukken, ook origineel als cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Moet jij meteen aan iemand denken bij deze grappige tegeltjeswijsheid: ‘Het is pas crisis als de wijn op is’. Dan is deze wijsheid erg leuk om op een tegeltje te laten drukken, ook origineel als cadeautje. Klik op ‘bestel tegeltje’ om alle mogelijkheden te bekijken voor het maken van dit tegeltje.
Reviews
Er zijn nog geen reviews.